PRODUCTS

Oferujemy pręty  kompozytowe do zbrojenia betonu o szerokim spektrum zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

APPLICATION

Stosowanie prętów kompozytowych cieszy się coraz większą popularnością na świecie, w tym w Europie Zachodniej, mimo, że są one na dzień dzisiejszy droższe niż pręty stalowe.

ZALETY

Ogromne zalety prętów kompozytowych przyczyniają się do ich popularyzacji na rynkach europejskich. Zapoznaj się z ich zaletami przed wyborem technologii wykonania zbrojenia.

o comrebars

 Spółka ComRebars, założona została przez osoby z wieloletnim doświadczeniem, zajmujące się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w branży budowlanej.

 Właściciele firmy prowadząc badania nad wyrobami kompozytowymi opracowali własną technologię wytwarzania prętów z włókien szklanych, która pozwala oferować pręty w konkurencyjnych cenach w stosunku do prętów stalowych.

WIĘCEJ

OSTATNIE REALIZACJE

Innovation management brings together collaboration and social software, with a clear focus on generating results and developing a culture of knowledge sharing and innovation.

WSPÓŁPRACA