+48 32 223 44 00

O firmie

Spółka ComRebars to kluczowy europejski producent prętów kompozytowych. Ten innowacyjny produkt stanowi do 25% tańszą, 9x lżejszą oraz 250% bardziej wytrzymałą alternatywę dla stali zbrojeniowej. Nasza technologia produkcji materiałów budowlanych z włókien szklanych pozwala oferować konkurencyjne ceny  i warunki w porównaniu do tradycyjnych prętów stalowych.

Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, gdzie wytwarzamy pręty kompozytowe zgodnie z aprobatą techniczną IBDiM-KOT/2021/0793 i Zakładową Kontrolą Produkcji. Działamy w oparciu o europejskie badania własności materiałowych, a także dopuszczenia na wybrane kluczowe rynki zagraniczne.

Współpracując z nami, otrzymujesz nie tylko produkt, ale też kompleksową obsługę przez nasz zespół projektowo-konstrukcyjny, który zapewni optymalizację projektów i wsparcie techniczne, tym samym dając Ci konkretne, gotowe rozwiązanie.

Od utworzenia firmy w 2015, współpracujemy z liderami budowlanymi w Polsce, a nasze produkty można znaleźć w tysiącach polskich i zagranicznych kilometrach dróg, mostów, tuneli, w fundamentach setek domów i osiedli, na dworcach, w halach przemysłowych, infrastrukturze wodnej, lotniczej i wojskowej.

Część naszych realizacji możesz zobaczyć tutaj.